• страница_глава_бг

За нас

За нас

Chaozhou Shouya Sanitary Ware Company Limited

Специјализирана е за производство и маркетинг за висококвалитетни кабинети за бањи, додатоци за бања, тоалет и леген.Ние сме лоцирани во Чаожоу кои зафаќаат површина од 49000 квадратни метри со повеќе од 120 работници.Ние користиме дигитални машини за сечење и напредни машини за запечатување Pur.Ние исто така се занимаваме со производство на тоалет и видови додатоци и керамички слив.Сите овие предности ни помагаат да го подобриме нашиот квалитет и да придобиеме клиенти.

милион

Регистрираниот капитал на компанијата е 5 милиони јуани.

квадратни метри

Се наоѓаме во Чаожоу, кои зафаќаат површина од 49000 квадратни метри.

работници

Компанијата има 120 работници.

Зошто да не изберете нас

Нашата компанија е професионален производител на кабинети за бањи од средна и висока класа, со напредна опрема за производство и група професионален тим за дизајн на производи, истражување и развој со авангардни идеи и одлична креативност, како и висококвалитетен тим за управување со производството.Од развој на производ до совршенство на производство, контрола слој по слој, со став на извонредност за лекување на секој производ.Ние ја следиме совршената комбинација помеѓу уметничкото моделирање и природните материјали и стануваме незаменлив елемент на животот во благородниот живот.Оваа идеја ја ставаме во секој детал и продолжуваме да ја подобруваме за целосно да одговориме на различните индивидуални потреби на современите потрошувачи.Нашата компанија поседува и професионални дизајнери кои се познати во оваа област.Нашиот меѓународен тим има многу искуство во процесот на извоз и продажбата во странство.Нашата компанија врши домашен бизнис кој покрива 50 проценти од вкупниот обем на продажба.Нашите маркетинг методи се засноваат на меѓународната Али Баба и на сите видови социјални платформи.Нашиот меѓународен пазар се базира на Блискиот Исток и Југоисточна Азија и ние сме добро примени од нашите клиенти ширум светот.Санитарната опрема Shouya стана добар бренд на пазарот во странство.Производите се изведуваат строго во согласност со моделот на управување.

Сертификат на компанијата

чест

Контактирајте не

Имаме КК и Оддел за пакување кои ќе се уверат во квалитетот.Со предностите на висококвалитетната супериорна услуга и индивидуализираниот дизајн, нашата компанија се здоби со добра репутација дома и во странство.Се надевам дека ќе формираме плодни деловни односи со вас во блиска иднина.Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика.